Existuje mnoho neuveriteľných 3D halloweenských nápadov, ktoré môžete priniesť k životu v roku 2021. Môžete si vytvoriť 3D tlačený kostým, strašidelnú masku vášho obľúbeného darebáka alebo 3D tlačené úžasné rekvizity, ktoré ohromia celú vašu rodinu.

Je zábavné osláviť novú sezónu so siedmymi najúžasnejšími halloweenskými 3D výtlačkami a nápadmi na kostýmy, masky či rekvizity. Existuje toľko úžasných 3D tlačových projektov, z ktorých si môžete vybrať, že môžete ľahko nájsť svoje najlepšie 3D tlačené halloweenske masky, obleky, šperky, doplnky alebo inšpirácie pre seba a cítiť tak skutočného ducha Halloweenu vo vašom srdci.

Každopádne, 7 najpôsobivejších nápadov a dekorácií halloweenskych kostýmov 2021 si môžete prezrieť nižšie. Inšpirujte sa!  

 

1.IRON MAN

 Tento 3D Iron Man oblek je slávny medzi fanúšikmi tejto marvelovskej komiksovej postavy. Po prvé, naozaj sa podobá superhrdinovi z filmu z roku 2008. Po druhé, vyzerá ohromujúco a môže byť použitý pri rôznych príležitostiach, ako sú narodeniny, vianočné večierky či Halloween 2021.  Zatiaľ čo tento kostým Iron Man MK6 je jedným z najlepších nápadov na kostýmy 3D tlače Halloween v roku 2021, nie je pohodlné ho nosiť, ako poznamenali ľudia, ktorí prijali výzvu, aby si ho obliekli.

Spočiatku je určený pre mužov, ktorí sú 1,8 metra vysoký a vážia asi 80 kg. Ak chcete tiež ozdobiť svoj domov obrovskou postavou Marvel, naučte sa, ako vytlačiť sochu Iron Mana.

 

2. JACK SKELLINGTON KOSTÝM DIY

Jack Skellington kostým je majstrovským dielom Chrisa Bermanta. Trvalo mu viac ako 100 hodín, kým vytlačil všetkých 29 častí kostýmu Jacka Skellingtona. Strávil veľa času lepením všetkých kúskov dohromady, striekaním masky na bielu, aby jej dal kostrový vzhľad, a pridaním čiernej farby do nosa, očí a úst.

Posledná 3D tlačená maska Jacka Skellingtona váži viac ako 1,3 kg. Môžete si tiež stiahnuť súbory Jack Skellington masky STL a dokončiť svoj 3D tlačený outfit s čierno-bielym pruhovaným oblekom, rukavicami a bielym tričkom.

3. Pirátsky kostým pre deti

 Oblečenie piráta je nepochybne zábavným nápadom pre Halloweenský kostým vašeho dieťaťa. Váš syn alebo dcéra, ktorá má rada karikatúry a televízne seriály o pirátoch, sa môže rýchlo jedným stať. Na 3D tlačiarni môžete vytlačiť háčik, ktorý je ideálny pre 4-5-ročnú ruku. Ak je vaše dieťa staršie, rozšírte súbor STL avytvorte významnejší projekt. Dokončite vzhľad očnou náplasťou, klobúkom, zábavným oblečením a váš malý pirát ohromí skutočne každého.

4. Maska vypuklé oči

Bez ohľadu na to, aké postavy sú v móde a ktoré trendy sledujú počítačoví hráči a fanúšikovia televíznych seriálov, je vždy zábavné vytlačiť vydutú masku očí na Halloween. Tento projekt uistí, že môžete urobiť veľa bláznivých fotografií, vystrašiť svojich priateľov a poslať zimomriavky po chrbte okoloidúcim.  3D tlačený model vydutých očí je ľahké vytlačiť. Musíte urobiť dve očné buľvy a spojiť ich s elastickým pásom (existujú pre to otvory).

5. 3D maska lebky

 

Jednoduchá maska lebky môže byť užitočná, keď sa blíži Halloween, a vaše dieťa stále nevie, kým tento rok bude. Existuje projekt s 3D tlačou, ktorý je možné ľahko vytlačiť, s maskou lebky, ktorú si môžete prispôsobiť svojej tvári alebo tvári vašeho dieťaťa. Pôvodný súbor ponúka 3D tlačový model masky lebky s výškou 6,5 cm. Vyžaduje si to preto ďalšiu prácu na škálovaní na vašej strane, ale konečný výsledok by mal byť pôsobivý.

 Ak ho napríklad proporcionálne zmeníte na 17 cm na výšku, vaša maska by mala sedieť 11-ročnému chlapcovi.

6. Železná maska Spider-Man

Vďaka tejto 3D tlačenej maske sa budete cítiť ako Iron Spider-Man. Tento štvordielny projekt je škrupinová prilba. Môžete ju čiastočne zlepiť, na jednoduchšie obliekanie použiť elastický materiál na 3D tlač a vymaľovať ho červenou, zlatou alebo inými farbami.

Získajte STL súbory 3D tlačiteľnej masky Iron Spider-Man a ponorte sa do sveta Marvel komiksoviek.

7. Najlepšia halloweenská tekvica

Pri 3D tlači nie je potrebné vyrezávať tekvice a byť unavení z veľkého neporiadku. Ak máte doma 3D tlačiareň, použite ju na vytvorenie roztomilej alebo strašidelnej halloweenskej tekvice.

Existujú rôzne tekvicové STL súbory, ktoré nájdete online, vrátane ikonickej cheshire mačacej tekvice z Alice v krajine zázrakov a klasickej jack-o’-lucerny. Mnohé z týchto 3D tlačených modelov sú zadarmo na stiahnutie.