O nás

Naša vízia

Ako slovenská firma, ktorá bola založená mladými ľuďmi s odhodlaním a nadšením pre niečo nové, sa naša vízia orientuje najmä na 4 kľúčové oblasti, ktoré sú popísané v tejto sekcii.

Dostupnosť pre všetkých

Usilujeme sa o to, aby boli veci dostupné pre všetkých a v nekonzumných množstvách. Týmto sa snažíme predísť globálnym prebytkom. To môžeme dosiahnuť práve prostredníctvom domácej 3D tlače. Takto získame potrebné produkty za zlomok ceny.

Rozumné používanie plastov

Našou dlhodobou víziou je recyklácia prebytočného plastu a jej následné použitie na správne účely. Východiskom vidíme udržateľné a rozložiteľné plasty, akými sú napr. PLA materiály, ktorými disponujeme.

Zdravý technologický pokrok

Chceme, aby ľudstvo využívalo technológie s rozumom a aby technológie slúžili ľudu a nie naopak. Podporujeme napr. medicínsky rozvoj v smere 3D tlače.

Budúcnosť pre mladých

Podporujeme študentov a mládež v rozličných projektoch. Pravidelne vyhlasujeme rôzne výzvy a súťaže alebo organizujeme vzdelávacie akcie. Sleduj nás na našom Facebooku a Instagrame a zostaňte v obraze.

Rozhodni sa pre profesionálov

Sme jednotkou na trhu v oblasti výroby filamentov do 3D tlačiarní. Nielenže disponujeme vysokou kvalitou strún, no vďaka domácej výrobe dokážeme konať rýchlo a flexibilne. Na vaše prianie dokážeme zhotoviť akúkoľvek farbu filamentu a po spoločnej dohode vám filamenty dodáme v akýchkoľvek množstvách.

Kvalita

Naše filamenty odpovedajú štandardu v našej oblasti a sú vyrábané s presnosťou 0,05mm, ktorá zaručí plynulý priebeh pri tlači. Dôležité sú aj vlasnosti našeho PLA filamentu, ktoré sa pretavia do vašich výtlačkov ako napríklad niekolľkonásobná odolnosť, vyššia teplotná odolnosť...

Flexibilita

Chceli by ste vyrobiť filament zo špeciálneho materiálu? Máte v hlave nápad na farebný odtieň, ktorý Vám chýba a viete, že by ste potrebovali aspon 25kg? S týmto všetkým Vám vieme pomôcť.

Rýchlost

Našou snahou je abý Váš filament bol na mieste, keď ho budete potrebovať pre ďaľší hobby projekt alebo dôležitú časť výroby. V prípade zákazkovej výroby farieb sme taktiež promptní a dokážeme zariadiť požadovaný odtieň po dohode s dodávateľmi do mesiaca.

This post is also available in: Čeština English Magyar Deutsch